Abonelik Gaz Açma
Hizmetlerimiz
Abonelik Gaz Açma
Abonelik Gaz Açma

Abonelik gaz açma işlemlerinizi Eminmir Isı Sistemleri uzman personelleri tarafından destek alarak gerçekleştirilebilmektedir. Abonelik gaz açma hakkında merak edilen bazı noktalara değinelim.

Taşınacağınız evde ya da işyerinizde daha önceden doğalgaz kullanılmış ise, bağlantı o bölgeye bağlı olan dağıtım şebekesi tarafından yapılmıştır. Bu yüzden bölgede bulunan doğalgaz dağıtıcısı ile tekrardan bir doğalgaz kullanım sözleşmesi yapmanız gerekmektedir. Bunun için gerekli belgelerle birlikte (kimlik, tesisat no, tapu veya kontrat fotokopisi) ilgili dağıtıcının müşteri merkezine gitmeniz gerekiyor. Tapu veya kontratta giden kişinin kimliğinde bulunan T.C. kimlik no ile evraklarda bulunan TC kimlik numarasının eşleşmesi gerekiyor. Bu yüzden tapu veya kontratta T.C. Kimlik numarası kısmının belirgin şekilde gözüküyor olduğundan emin olun.

Başvuru doğalgazı kullanacak kişi tarafından yapılmalıdır. Yapılan işlemlerden sonra dağıtım şirketinden yetkili bir kişi doğalgaz tesisatını kontrol eder. Sonrasında abonelik gaz açma işlemi için size randevu verir.

Abonelik gaz açma işlemleri ücretleri kullanılan sisteme göre değişkenlik göstermektedir. Güncel fiyatlara Google ya da herhangi bir arama motoru üzerinden yapacağınız ufak bir araştırmayla erişebilirsiniz. Fiyatlar, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından her yıl yenilenmektedir. Aynı zamanda tüm dağıtım şirketleri tarafında aynı şekilde uygulanmaktadır.

Ücretler hanedeki kullanım amacına ya da kişi sayısına göre de değişiklik göstermektedir. Sözleşme bedeli faturalarınıza yansıtılmak üzere taksitlendirilebilmektedir. Isınma için olan sistemlerde kombi-doğalgaz sobası fark etmeksizin aynı ücret ödenir. Taksitlendirme işlemi günümüzde de yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır.

İşlemin ne kadar süreceği doğrudan sistemi kontrol edecek kişiye bağlıdır. Dağıtım şirketinin yoğunluğuna göre bu süreç uzayabilir ya da çok kısa sürede sonuçlanabilir.

Eminmir Isı Sistemi olarak tüm tesisat hizmeti ihtiyaçlarınız için 30 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan ilkemiz ve deneyimli personellerimizle üst düzey hizmet için var gücümüzle çalışıyoruz. Eminmir Isı Sistemleri olarak tesisat işlemlerinizde iki yıl hizmet garantisi sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimize detaylı olarak “hizmetlerimiz” sekmesinden erişebilirsiniz.

İletişime Geç