Bina Ana Hat Kolonları
Hizmetlerimiz
Bina Ana Hat Kolonları
Bina Ana Hat Kolonları

Doğalgaz tesisatı, uzmanlık ve bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Bina ana hat kolonları arasına döşenecek borular, önceden keşif gerektiren ve en uygun şekilde döşenmesi gereken kolonlardır. Alanında uzman personelimizle iki yıl hizmet garantisi sunarak doğalgaz kolon tesisatı ihtiyaçlarınız için çözüm ortağı oluyoruz. Doğalgaz kolon tesisatı hakkında tüm sorularınız için deneyimli ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübemizi ve bilgi birikimimizi, alanında uzmanlaşmış kalifiye çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizlere sunuyoruz.

Doğalgaz, diğer yakıtlar baz alındığında, bünyesinde kükürt ve kül gibi atıklar bulundurmadığından dolayı en doğa dostu yakıt olarak bilinmektedir. Bu sayede doğalgaz, hava kirliliğine verilen zararı azaltmaktadır. İçerdiği bileşenlerde zehirli madde barındırmaması sayesinde yaşam kalitesini de büyük ölçüde artırmaktadır.

Doğalgaz verimli bir enerji kaynağıdır. Homojen bir yapıya sahip olan doğalgaz, en verimli yakıt kaynağı olarak da bilinmektedir.

Bina ana hat kolon doğalgaz tesisatı içi yapılacak keşif ve tesisat işlemi, alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Ve tüm bu işlemler tesisat alanında bilgi birikimi gerektirmektedir.

Yüksek standartlarda hizmetlerimizden en uygun fiyatlarda faydalanmak için bizimle iletişime geçin. Eviniz ya da işyeriniz için tarafımızdan yapılacak olan çalışmalar, tesisatın yapılacak olduğu alana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Eminmir Isı Sistemleri olarak bina içi kolon tesisatı alanında, uzun yıllardır sektörün içinde olan kalifiye çalışma arkadaşlarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bina ana hat kolonları konusuna kısaca daha detaylı olarak ele alalım.

Bina ana hat kolon tesisatında boru bağlantıları vidalı, kaynaklı ve flanşlı olabilmektedir. Vidalı ve kaynaklı yöntemler çoğu kişinin kulak aşinalığı olduğu yöntemler. Peki ya flanş? İki boruyu birbirine bağlamak için veya bir tesisat elemanını (Pompa, Vana, Filtre, çek valf vs.), tesisata bağlamak için kullanılan, standart olarak üretilen bir konstrüksiyon elemanıdır.

Ana dağıtım boruları sistemin bir sonraki aşamasıdır. Ana emniyet vanasından regülatöre kadar uzanan, sonrasında ise hane girişlerinde bulunan sayaçlara doğru devam eden ve bu uzandığı bölgelerde yatay ya da düşey olarak çekilen borulardır.

İletişime Geç