Klima
Hizmetlerimiz
Klima
Klima

Klima, ortamdaki ısıyı çekerek fazla nemi aldıktan sonra taze hava vermesi için tasarlanmış bir sistemdir. Günümüzde klima, ısıtma ya da soğutma sistemi olarak da kullanılmaktadır. Özet olarak klima tesisatı, iklimlendirme, ısıtma, soğutma, temizleme, sirkülasyon yaptırma ve havanın nem miktarının belirli bir oranda tutulması işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Eminmir Isı Sistemi olarak klima bakım, onarım ve tesisat ihtiyaçlarınız için 30 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan ilkemiz ve deneyimli personellerimizle üst düzey hizmet için var gücümüzle çalışıyoruz. Eminmir Isı Sistemleri olarak tüm kombi tesisatı işlemlerinizi iki yıl garantili olarak sağlamaktayız. Ayrıca klima satışı konusunda uzman personelimizden destek alabilir, istediğiniz marka ve model kombiyi satın alabilirsiniz.

Klima montajı esnasında uyulması gereken bazı teknik kurallar vardır. Bu işlem alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Klima cihazının bütün bağlantıları, azot testi sonrasında vakum edilir. İç ünite ve bakır boru tesisatında bulunan azot, hava ile dışarı atılır. Bu işlem sonrasında sistemde hava kalıp kalmadığı kontrol edilmelidir. Çünkü işlem sonrasında hiç hava kalmaması gerekmektedir. Eğer hava kalırsa performans olarak verimlilik düşecek ve bu aylık faturaya ekstra masraf olarak yansıyacaktır. Bu sebeple tüm bu işlemler alanında deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır.

İçerde hava kalması durumunda sistem içinde bulunan rutubet, uzun vadede tıkanmalara yol açacaktır. Bu da ekstra maliyet demek. Uzun vadede daha fazla paralar ödememek için alanında deneyimli kişilerden hizmet almalısınız. Tecrübeli ustalarımız ve kalifiye personellerimizle sizlere yüksek standartlarda hizmeti en uygun fiyat seçenekleriyle sağlamaktayız. Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Klima duvara montaj edilmeden önce montaj plaketi duvara sabitlenir. Duvara sabitlenme işleminde plaketin yamuk olmaması gerektiği gibi tam olarak duvara temas etmesi gerekmektedir. Herhangi bir eğrilik ya da plakanın duvara tam temas etmemesi durumunda klimada su akıtma sorunları ortaya çıkabilir.

Klima bağlantısı sırasında dikkat edilmesi gereken bu ve bunun gibi birçok konu vardır. Yalıtım, drenaj hortumunun doğru ayarlanması, ünite bağlantıları vs. Sadece klima tesisat işleriniz için değil, sizin için en uygun klimayı nasıl seçeceğiniz konusunda karar veremiyorsanız uzman ekibimizden destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişime Geç