Plan Proje
Hizmetlerimiz
Plan Proje
Plan Proje

Eminmir Isı Sistemleri olarak proje, mühendislik ve danışmanlık konusunda da hizmet vermekteyiz. Özellikle tesisat alanındaki otuz yıllık deneyimimiz, alanında uzmanlaşmış deneyimli ustalarımız ve kalifiye personelimiz ile müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Tesisat işlerinin ne denli ustalık ve uzmanlık gerektiğini çok iyi biliyor, en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Eminmir Isı Sistemleri bünyesinde, yaptığımız tüm tesisat işlerinde ise iki yıllık hizmet garantisi vermekteyiz.

Alanında uzman ekimiz ile, siz müşterilerimiz için en iyi ve en uygun çözümleri sunmaktayız. 30 yılı aşkın tecrübemizin üstüne her gün ekleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gelişen teknoloji, hayatın her alanında çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Sektördeki tüm gelişmeleri sürekli takip ederek verdiğimiz hizmetin en üst seviyede olmasına büyük titizlikle yaklaşıyoruz. Günümüz teknolojisinin içerdiği proje varyasyonları, Eminmir Isı Sistemleri bünyesinde bulunan uzman personellerimiz tarafından büyük bir incelikle hazırlanmaktadır.

Bugüne kadar her tip tesisat işinde yer almak kişiler olarak, proje uygulamaların ne denli değişiklik gösterdiğinin bilincindeyiz. Ve attığımız adımları atarken bu bilinçle atıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan tesisat projelendirmesinde, konut ya da işyeri fark etmeksizin en ince ayrıntısına kadar değerlendirerek bir sunum hazırlıyoruz.

İlk olarak proje değerlendirmesini yapıyor, işin maliyetini çıkarıyor, işin hangi koşullarda yapılacağını belirliyoruz. Konut, hastane, otel, alışveriş merkezleri vb. binaların ihtiyacı olan sistemler farklılık gösterebilir. İhtiyacınız olan projelendirme ile ilgili alanında tecrübeli personellerimize danışmak ya da çeşitli konularda bilgi almak için lütfen bizleri aramaktan çekinmeyin.

İletişime Geç